Ślubowanie uczniów pierwszej klasy.

2020-10-15 09:19:04, komentarzy: 0

W piątek 9 października w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II odbyło się ślubowanie uczniów pierwszej klasy.

Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet społeczności szkolnej, zaprezentowali się w krótkim przedstawieniu.

Po zakończonej prezentacji odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Rotę ślubowania uczniowie powtarzali za Panią Joanną Domagałą, która jest wychowawczynią klasy pierwszej.

Aktu pasowania kolorowym ołówkiem dokonał Pan dyrektor Marcin Gawron. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Masłowie.

Potwierdzeniem były dyplomy wręczone dzieciom przez wychowawcę oraz drobne upominki ufundowane przez Wójta Gminy Masłów.