Słoneczka w teatrze

2019-11-24 13:19:45, komentarzy: 0

Dnia 21.11.2019 roku grupa Słoneczka z Masłowa Drugiego wybrała się do Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach na spektakl muzyczny „Trala Tralalińscy” oraz do parku rozrywki Fly-sky.

Spektakl ten to muzyczne odzwierciedlenie najpopularniejszych wierszy Juliana Tuwima. Dzieci, bardzo uważnie przyglądały się rekwizytom, obserwowały przebieg wydarzeń i radośnie  reagowały na  to co działo się na scenie. Zadowolone i z uśmiechem na twarzach wyszły z teatru.

Następnie grupa miała zapewnioną dwugodzinną rozrywkę w bawialni Fly-sky. Z radością korzystały ze wszystkich atrakcji oraz brały udział w zabawach z panią animatorką.

Po dniu pełnym atrakcji , przedszkolaki wróciły zmęczone i szczęśliwe. Dzieci, poprzez spektakl zbliżyły się do twórczości Tuwima, a wspólne harce w bawialni były okazją do integracji grupy uczyły.