Słoneczka w Bibliotece

2019-06-03 08:25:25, komentarzy: 0

Dnia 10 maja Słoneczka z Masłowa Drugiego wybrały się na wycieczkę do Gminnej Biblioteki Publicznej w Masłowie Pierwszym na zaproszenie pani Ani i pani Pauliny .

Panie bibliotekarki zapoznały dzieci z zasadami funkcjonowania biblioteki i pracą bibliotekarza, przygotowały zabawy oraz quiz o bohaterach książek i bajek. Panie w pięknych strojach zaprezentowały krótkie przedstawienie na podstawie wiersza Jana Brzechwy pt. „Kaczka Dziwaczka”. Przedszkolaki miały za zadanie wykonać Kaczkę Dziwaczkę według własnego pomysłu, a następnie zrobiły słodkie niespodzianki zgodnie z instrukcjami pań bibliotekarek.

Pani Ani i pani Paulinie serdecznie dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie Słoneczek w bibliotece.