Rozstrzygnięcie konkursu na logo szkoły

2019-06-06 14:04:01, komentarzy: 0

3 czerwca, w 28 rocznicę wizyty Świętego Jana Pawła II w Masłowie, patrona naszej szkoły, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego na logo szkoły. W konkursie wzięło udział 39 uczniów. Jury w składzie: Czesław Kieszkowski, Beata Nowakowska, Kamila Zając, Urszula Ksel, Alina Kundera-Chutko biorąc pod uwagę kryteria zgodne z regulaminem konkursu a mianowicie zgodność projektu z danymi szkoły, oryginalność znaku, łatwość w zapamiętaniu, czytelność i funkcjonalność projektu, estetykę wykonania, przyznała następujące miejsca:

I miejsce - Bartoszowi Kselowi,

II miejsce – Bartoszowi Baradziejowi,

III miejsce – Agacie Bandrowskkiej.

Wyróżnienia uzyskali: Konrad Skłodowski, Karol Doleziński, Kacper Duda oraz Adrian Kobyłecki.

Dyplomy i nagrody zwycięzcom konkursu wręczył dyrektor szkoły, Pan Marcin Gawron, inicjator i organizator konkursu.

Wszystkie prace plastyczne można oglądać na wystawie pokonkursowej, w holu szkoły, w miejscu poświęconym patronowi. Projekty przygotowane przez uczniów będą inspiracją do stworzenia naszego logo szkoły.