Rozstrzygnięcie gminnego konkursu plastycznego.

2019-01-02 19:09:33, komentarzy: 0

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym pod nazwą „Zanim będzie za późno” w ramach działań związanych z profilaktyką oraz podnoszeniem świadomości dzieci i młodzieży na temat negatywnych konsekwencji wynikających z nadużywania alkoholu oraz środków psychoaktywnych. Organizatorem konkursu była Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Masłowie oraz Urząd Gminy Masłów. Podsumowanie konkursu nastąpiło 19 grudnia 2018 r. Nagrody laureatom konkursu wręczyła Wicewójt Monika Dolezińska-Włodarczyk wraz z pełnomocnikiem Wójta Gminy Masłów ds. Profilaktyki  i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii Katarzyną Rachtan.

Uczniami, którzy wykonali zwycięskie prace są, w kolejności alfabetycznej:

Agata Bandrowska, Bartłomiej Baradziej i Kacper Stachura.

Jak co roku, dodatkowe wyróżnienie stanowi zamieszczenie zwycięskich prac plastycznych w specjalnie na tę okazję wydawanym kalendarzu na nowy rok.