Rozpoczęcie roku szkolnego w przedszkolu.

2020-08-31 14:57:13, komentarzy: 0

1 IX 2020 r. rozpoczynamy nowy rok w w Oddziale Przedszkolnym  w Masłowie Pierwszym

Przedszkole działa nadal w reżimie sanitarnym tzn. Rodzice nie wchodzą na teren przedszkola.

Czekamy na dzieci  w godzinach urzędowania przedszkola od 7.00 do16.00, jednocześnie prosimy o przyprowadzenie dzieci do 8.45.

Dzieci dopiero od 7 września (poniedziałek) będą mieć zapewnione śniadanie i obiad, więc prosimy aby dzieci zabrały ze sobą coś do jedzenia (śniadanie, obiad, podwieczorek) i picie.

Wyposażenie przedszkolaka to kapcie i w szatni zostawiamy zapasowe ubranko (majtki, skarpetki/rajstopki, bluzeczkę, spodnie).

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji roku szkolnego oraz opłat za przedszkole będą przekazane na zebraniu  organizacyjnym w dniu 1 września 2020 r. o godz.16.00.