Rozgrywki szachowe – etap szkolny

2017-12-04 19:45:17, komentarzy: 0

W tegorocznym Szkolnym Turnieju Szachowym uczestniczyło 35 uczniów szkoły podstawowej. Zawodnicy startowali w dwóch kategoriach wiekowych rozgrywając mecze w ciągu dwóch dni. 15 listopada przeprowadzono rozgrywki w kategorii klas I-III, 16 listopada w kategorii klas IV-VII.

Zwycięscy szachiści Szkoły Podstawowej w Masłowie - Adam Radek z klasy III b i Konrad Niebudek z kl. Va, zostali uhonorowani pucharami i dyplomami ufundowanymi przez Dyrektora Szkoły Podstawowej w Masłowie. Wszyscy pozostali zawodnicy otrzymali medale i dyplomy. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 1 grudnia 2017 roku.

W kategorii klas I-III najlepsze miejsca zdobyli:

I miejsce – Adam Radek

II miejsce – Filip Borek

III miejsce – Kuba Radek

W kategorii klas IV-VII

I miejsce – Konrad Niebudek

II miejsce – Julia Brożyna

III miejsce – Mateusz Janik

Szkolna reprezentacja weźmie udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Turnieju Szachowym. Życzymy naszym reprezentantom bardzo dobrych wyników. Wszystkim uczestnikom szkolnego turnieju serdecznie gratulujemy i zachęcamy do podnoszenia swoich umiejętności.