Rozgrywki sportowe częścią projektu o dopalaczach

2017-05-04 19:16:42, komentarzy: 0

W ramach projektu „Dopalaczy przeciwnicy to najlepsi zawodnicy”, grupa gimnazjalistów z Zespołu Szkół w Masłowie wzięła udział w kolejnym etapie projektu - w rozgrywkach sportowych zorganizowanym w Zespole Szkół w Zagnańsku. 25 kwietnia, w  hali sportowej spotkała się młodzież trzech szkół, uczniowie z Masłowa, z Zagnańska i z Gimnazjum nr 7 w Kielcach. W czasie spotkania przeprowadzono turniej piłki ręcznej, konkurs plastyczny i konkurs kibiców. Nasza drużyna sportowa zajęła drugie miejsce, po zaciętej walce z zawodnikami z Gimnazjum nr 7. Zawodnikom gratulowała i wręczyła puchar Pani Monika Dolezińska-Włodarczyk, wicewójt gminy Masłów. Drugie miejsce zdobyliśmy również w konkursie plastycznym. Uczniowie zaprezentowali się w koszulkach z logo nawiązującym do zasad fair play, które sami zaprojektowali i wykonali, jak również transparent z hasłem  „Gramy z zasadami precz z dopalaczami”. Turniej profilaktyczny zorganizowany został przez Komendę Miejską Policji w Kielcach w partnerstwie ze Starostwem Powiatowym, KS Vive Tauron Kielce oraz gminami: Masłów, Zagnańsk i Kielce.