Rodzinny konkurs plastyczny "Najpiękniejsza kartka świąteczna" dla przedszkoli i klas 0

2019-12-23 20:52:16, komentarzy: 0

Dnia 9 listopada 2019r. zorganizowany został Rodzinny konkurs plastyczny  „Najpiękniejsza kartka świąteczna” dla wszystkich przedszkolaków z grup Biedronki, Pszczółki i Słoneczka oraz dla uczniów klas O.
Cel konkursu:
- wzmacnianie więzi rodzinnych;
- rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych.
Regulamin:
Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu przez dzieci kartki świątecznej wg własnego pomysłu. Technika dowolna, rodzaj płaski, format max A4. Kartki można wykonać było w dwóch kategoriach: A - kartka samodzielna, B - kartka we współpracy z rodzicem.
Kartki dostarczać można było do nauczycieli swojej grupy od dnia 09.11.2019r do 06.12.2019r (piątek). Tylko kartki oddane w terminie brały udział w konkursie. Łącznie ze wszystkich grup zebrano 33 kartki.
Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 13.12.2019r. w sali przedszkolnej „Biedronki”.
Każda praca została nagrodzona pamiątkowym dyplomem i kolorowanką.
Następnie 13.12.2019r. wszystkie zebrane kartki zostały wysłane dalej w świat czyli na Ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci „Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj” którego organizatorem jest Fundacja Dbam o Mój Zasięg z siedzibą w Gdańsku. Rozstrzygnięcie tego konkursu nastąpi do 20 marca 2020r. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.idaswieta.com najpóźniej do końca marca 2020r.

Koordynator konkursu Marta Myca