REKRUTACJA DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH I KLASY PIERWSZEJ

2020-03-24 11:43:43, komentarzy: 2

Informujemy że listy dzieci zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych oraz do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021  w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Masłowie zostały wywieszone na tablicy ogłoszeń w głównym wejściu do placówki. Przypominamy, że zgodnie z obowiązującym harmonogramem postępowania rekrutacyjnego, od 25.03.2020 r. do 03.04.2020 r. należy potwierdzić wole przyjęcia Państwa dziecka do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej w postaci pisemnego oświadczenia.

W związku z obecną sytuacją dopuszczalne są różne formy przesłania potwierdzenia: scan oświadczenia, zdjęcie oświadczenia lub mail z wiadomością podpisaną przez rodzica na adres: szkola.maslow@op.pl .

W załączeniu wzór oświadczenia.

• Jakub 22:00, 27 marca 2020

Szkoda, ze wyniki rekrutacji nie zostaly zamieszczone w internecie, tylko w tym trudnym czasie trzeba sie przemieszczac...

• Admin 19:46, 30 marca 2020

Na umieszczanie listy osób przyjętych nie pozwalają przepisy w tym między innymi słynne już RODO. Z obowiązku ich przestrzegania obecny stan szkoły nie zwalnia.