2017-02-23 19:22:17, komentarzy: 0

Informujemy, że w związku z wdrażaniem reformy edukacji Świętokrzyski Kurator Oświaty, Pan Kazimierz Mądzik, zaprasza nauczycieli i rodziców uczniów świętokrzyskich szkół/placówek na spotkania informacyjne, podczas których zostaną omówione tematy związane z wejściem w życie ustaw z dnia 14 grudnia 2016 roku – Prawo oświatowe oraz Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo oświatowe i wynikające z nich zadania dla organów prowadzących, nadzoru pedagogicznego, dyrektorów szkół i nauczycieli.

Ponadto przedstawione zostaną informacje na temat nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego.

Terminy spotkań dla osób z terenu powiatu kieleckiego:

- 7 marca 2017 roku o godzinie 14 w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach (Audytorium 2), na ul. Jagiellońskiej 109 A – spotkanie dla nauczycieli (konieczna wcześniejsza rejestracja poprzez stronę internetową Kuratorium Oświaty w Kielcach)

- 8 marca 2017 roku o godzinie 16 w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. E. Lipińskiego w Kielcach (Audytorium 2), na ul. Jagiellońskiej 109 A – spotkanie dla rodziców.