Realizacja projektu - ,,Harcówka”

2020-06-23 07:43:36, komentarzy: 0

W październiku 2019 r. po odzyskaniu pomieszczenia po szatni, postanowiliśmy zorganizować w tym  miejscu harcówkę- miejsce spotkań zuchów i harcerzy. Pomysł zyskał akceptację Dyrekcji Szkoły im. Jana Pawła II w Masłowie i od października 2019 roku rozpoczęły się prace.

Najpierw została pomalowana sala - przy nieocenionej pomocy rodziców naszych uczniów. Następnie harcerze – również przy udziale swoich rodziców i dziadków - zdobywali  potrzebne materiały do powstającej harcówki (przygotowywali palety – czyścili je i malowali, obszywali materace oraz organizowali inne elementy wyposażenia niezbędne w naszej harcówce).

W dniu 16 marca 2020 r  ukończyli wszystkie prace w nowym pomieszczeniu, planując uroczystą inaugurację na dzień 19 marca. Epidemia koronawirusa uniemożliwiła nam zorganizowanie uroczystego otwarcia harcówki. Praca naszych wspaniałych harcerzy udokumentowana została na zdjęciach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania tego pięknego pomieszczenia przeznaczonego dla harcerzy i zuchów.