Przedszkolaki w Kurozwękach

2017-06-09 08:34:45, komentarzy: 0
30 maja 2017 r. odbył się wyjazd Oddziału Przedszkolnego do Kurozwęk. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od przejazdu „wozem westernowym” do zagrody z bizonami. Z bliskiej odległości zobaczyliśmy stado bizonów, a dzięki przewodnikowi usłyszeliśmy o nich wiele informacji. Po przejeździe przez „safari – bizon” zaczęliśmy zwiedzanie pałacu.
Widzieliśmy lochy, salę balową, salony, kaplicę, dziedziniec, a pani przewodnik opowiedziała legendy i ciekawostki związane z historią tych miejsc. Po wysiłku skosztowaliśmy kiełbasek upieczonych w ognisku. Na koniec dzieci skorzystały z placu zabaw. Śmiechu i dobrej zabawy było wiele. Czas wycieczki pełen wrażeń dobiegł końca. Wszyscy z zadowoleniem wyruszyliśmy w drogę powrotną.