Przedszkolaki na spektaklu "Przygody wilka i zajęca"w WDKu

2019-12-23 20:55:05, komentarzy: 0

a nami odbyta pierwsza wycieczka w roku szkolnym2019/2020r. Dnia 25 listopada grupy 'Biedronki", "Pszczółki", "Wesołe nutki" i "Sówki" wyruszyły do WDKu na spektakl pt. "Przygody Wilka i zająca".
Wyjechaliśmy tuż po śniadaniu. Pierwszą napotkaną atrakcją był przejazd autokarem. Niektóre dzieci jechały nim pierwszy raz. Wszyscy zostali poinformowaniu o regulamnie wycieczki i zachowaniu bezpieczeństwa w autokarze i w miejscu public znym. Dla bezpieczeństwa dzieci z grupy "Biedronki" miały na sobie odblaskowe kamizelki. Po dotarciu do WDKu okazało się, że mamy miejsca w pierwszych rzędach. Każdy przedszkolach zajął swoje miejsce i z uwagą oglądał spektakl. Dzieci brały czynny udział w przedstawieniu: śpiewały, klaskały a także dwoje z nich zostało zaproszonych na scenę.
Dzieci z niecierpliwościż czekają na kolejne wycieczki a ta zostanie długo w ich pamięci.