Profesjonalne zajęcia piłkarskie w SP Masłów.

2020-02-27 13:48:54, komentarzy: 0

W środę (26.02) na zaproszenie Pana Dyrektora Marcina Gawrona oraz nauczyciela wychowania fizycznego Pana Krzysztofa Mądzika, gościł w naszej placówce trener piłki nożnej UEFA A - Michał Kostucha, który na co dzień pracuje w Akademii Młodych Orłów w Kielcach.

Akademia Młodych Orłów to najlepsza piłkarska akademia działająca w Polsce, która szkoleniem obejmuje dzieci w wieku 6-12 lat. Akademia Młodych Orłów funkcjonuje w Kielcach pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej i trafiają tu najzdolniejsi zawodnicy w regionu, po „przejściu” szczegółowych testów sprawności. W AMO pracują także najlepsi trenerzy piłki nożnej, między innymi trener Michał.

Trener przeprowadził trening „piłkarski”, a uczestniczyli w nim chłopcy z klas I-III. Sporo cennych uwag usłyszeli nasi podopieczni od Pana trenera, a on sam był zaskoczony wysokim poziomem umiejętności technicznych chłopców z naszej szkoły. Trener Michał obiecał, że wkrótce ponownie odwiedzi naszą szkołę.