Półfinał Wojewódzki w mini piłce ręcznej dziewcząt

2019-05-19 22:08:17, komentarzy: 0

Dnia 14 maja 2019 roku do grona półfinalistek w mini piłce ręcznej dołączyły dziewczęta ze Szkoły podstawowej im. Jana Pawła II w Masłowie . Półfinał Wojewódzki odbył się tym razem w szkole podstawowej w Wolicy.  Naszą szkołę reprezentowały w przeważającej części uczennice klas piątych szkoły podstawowej . A były to : Natalia Bandrowska , Amelia Majewska, Małgorzata Zegadło,  Magda Jarosz wspierane dzielnie przez uczennice klasy szóstej : Julię Brożynę, Kamilę Kmieć , Aleksandrę Ksel, Patrycję Ksel , Oliwię Och, Marię Różycką i Dominikę Rzadkowską. Startowało aż siedem drużyn . Poziom rozgrywek był dosyć wysoki. Jednak dziewczęta mogą poszczycić się zajęciem IV miejsca co jest i tak dużym osiągnięciem. Trenerem drużyny i opiekunem na turnieju był Mariusz Wiktorowski.