Podsumowanie Szkolnego Turnieju Szachowego

2017-01-05 20:49:33, komentarzy: 0

W tegorocznym Szkolnym Turnieju Szachowym uczestniczyło 34 uczniów szkoły podstawowej. Zawodnicy startowali w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0-III oraz klasy IV-VI.

Niezaprzeczalnym zwycięzcą okazał się, po raz  kolejny, uczeń Konrad Niebudek, który wygrał wszystkie partie turnieju. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 22 grudnia 2016 roku. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary i dyplomy, ufundowane przez Dyrektora Zespołu Szkół, Panią Ilonę Niebudek. Wszyscy pozostali zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary na spotkaniu podsumowującym turniej 21 grudnia w świetlicy szkolnej.

W kategorii klas 0-III najlepsze miejsca zdobyli:

I miejsce – Krystian Niebudek

II miejsce – Mateusz Janik

III miejsce – Artur Gryska

IV miejsce – Szymon Warzecha

W kategorii klas IV-VI

I miejsce – Konrad Niebudek

II miejsce – Julia Brożyna

III miejsce – Karol Doleziński

IV miejsce – Szymon Zieliński

Nasza szkolna reprezentacja brała udział w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Turnieju Szachowym Szkół Podstawowych oraz Gimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców, który odbył się w Zespole Szkół w Kostomłotach, w dniu 10 grudnia 2016 roku, uzyskując  bardzo dobre miejsca, o czym informowaliśmy wcześniej.

Jeszcze raz gratulujemy sukcesów i życzymy bardzo dobrych wyników w nowym roku 2017.