Podsumowanie projektu o dopalaczach

2017-06-17 19:32:27, komentarzy: 0

Uczniowie Gimnazjum w Masłowie wspólnie z młodzieżą z Zespołu Szkół w Zagnańsku oraz z Gimnazjum nr 7 w Kielcach spotkali się w Centrum Edukacyjnym w Ciekotach na podsumowaniu projektu „Dopalaczy przeciwnicy to najlepsi zawodnicy”.  Wiele emocji dostarczył wszystkim zebranym turniej profilaktyczny, w którym kapitanami drużyn byli: Monika Dolezińska-Włodarczyk, wicewójt gminy Masłów, Szczepan Skorupski, wójt gminy Zagnańsk, Dariusz Kuroś, komendant I Komisariatu Policji w Kielcach oraz jego zastępca Artur Długosz, Ilona Niebudek, dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Masłowie, Marzanna Moćko, dyrektor Zespołu Szkół w Zagnańsku, a uczniowie zostali przydzieleni do drużyn w drodze losowania.  Było to pierwsze zadanie do wykonania przez uczestników – odnalezienie swojego zespołu. Po licznych konkurencjach, które dostarczyły wiele wrażeń i wspólnych przeżyć, przyszedł czas na przyjemne i odprężające grillowanie. Dużą atrakcją dla wszystkich uczestników projektu była wizyta w Oceanarium i Parku Miniatur w Chrustach. Poniżej przedstawiamy fotorelację.