PIERWSZE ZWYCIĘSTWO MŁODYCH SIATKAREK

2017-11-13 21:18:15, komentarzy: 0
 W dniu 9 listopada reprezentacja dziewcząt ze szkoły podstawowej gościła w Mąchocicach Kapitulnych gdzie rozegrała mecz towarzyski wygrywając 4:2 ze starszymi rocznikowo reprezentantkami tamtejszej szkoły. W każdym secie trwającym do 21 punktów grały po cztery uczennice z każdej szkoły. Był to pierwszy mecz w ,,karierze" naszych młodych siatkarek, a już 15 listopada będą reprezentowały naszą szkołę w Turnieju pn. Festiwal Mini Pilki Siatkowej. W skład naszej drużyny wchodzą uczennice klasy V a i b: Julia Brożyna, Julia Kasperek, Kamila Kmieć, Maria Pedrycz, Julia Synak, Aleksandra Ksel, Patrycja Ksel, Oliwia Och, Maria Różycka, Aleksandra Stachura. Reprezentację SP dziewcząt prowadzi pan Piotr Gębka.