PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W MASŁOWIE DRUGIM

2018-11-20 23:00:52, komentarzy: 0

14 listopada 2018 r. w Oddziale Przedszkolnym w Masłowie Drugim odbyło się  Pasowanie na Przedszkolaka. W tym szczególnym dniu, przedszkolakom z grupy „Słoneczka”  towarzyszył pan dyrektor Marcin Gawron oraz rodzice . W związku z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości, uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu, po czym dzieci zaprezentowały swoje umiejętności: recytując wiersze i śpiewając piosenki , m.in.: „Katechizm polskiego dziecka”, „Powiewa flaga”, „Jesteśmy Polką i Polakiem”, „Płynie Wisła, płynie”, „Bo nasze przedszkole” i inne; nie zabrakło również tańców „Grozik”, „Ręce do góry”. Po złożeniu przez Słoneczka „Obietnicy Przedszkolaka”,  pan dyrektor dokonał uroczystego pasowania. Na pamiątkę każdy przedszkolak otrzymał dyplom, medal, duży ołówek  oraz słodką niespodziankę od pana dyrektora.

Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek oraz przepyszny tort przygotowany przez rodziców.