Pasowanie na Przedszkolaka

2017-12-05 20:49:04, komentarzy: 0

Dzień 30 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Masłowie Pierwszym i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka.

W uroczystości brali udział rodzice dzieci, Pan dyrektor Marcin Gawron oraz Wójt Gminy Masłów Pan Tomasz Lato.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pan dyrektor dokonał uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania, książeczkę oraz upominki do Pana Wójta.

Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.