Pasowanie na Przedszkolaka

2016-11-22 10:04:06, komentarzy: 0

18.11.2016 r. w Oddziale przedszkolnym w Masłowie Pierwszym odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością.

Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Przedszkolaki recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Perfekcyjnie opanowały powierzone im role. Były uśmiechnięte, chętnie prezentowały się na scenie.

Po zakończonej części artystycznej pani dyrektor Ilona Niebudek dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom i książeczkę. Prezenty dla wszystkich przedszkolaków przygotował także Wójt Gminy Masłów pan Tomasz Lato, który zaszczycił nas swoją obecnością. Po części artystycznej, wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.