Wyszukiwarka

BIBLIOTEKA

GMINA MASŁÓW

Ośrodki Szkolenia Piłki Ręcznej. Konsultacje Makroregionalne.

2019-10-20 22:01:25, komentarzy: 0

W dniach 3-6 października 2019 roku w ramach projektu Ośrodków Szkolenia Piłki Ręcznej przy współudziale Związku Piłki Ręcznej w Polsce zostały zorganizowane tzw. Campy . 

Podobne szkolenia odbywają się co roku i jest to wstęp do przyszłej kadry wojewódzkiej. 
W tym roku pierwszy raz Campy postanowiono zorganizować dla tak młodej grupy dziewcząt z rocznika 2007(6 klasa szkoły podstawowej). 
W tym roku Trener Mariusz Wiktorowski zgłosił aż cztery młode zawodniczki: Magdalena Jarosz, Natalia Bandrowska, Amelia Majewska i Julia Brożyna.
Oprócz naszych wyróżnionych dziewcząt w Konsultacjach Makroregionalnych brały udział zawodniczki z tego samego rocznika z Korony Handball Kielce pod okiem trener Stanisławy Grzegolec. 
Nasze dziewczęta musiały zaliczyć kilka testów biegowych m. in. Test Jędraszewskiego, bieg na 30 M , bieg po kopercie z kozłowaniem oraz szereg zajęć z trenerami piłki ręcznej gdzie jezdnym z trenerów prowadzącym zajęcia był też Mariusz Wiktorowski nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Masłowie. 
W testach biegowych nasze dziewczęta zdeklasowały zawodniczki korony . Magdalena Jarosz i Natalia Bandrowska osiągnęły dwa najlepsze czasy z całej 16-sto osobowej grupy w biegu na 30 M i teście Jędraszewskiego (biegowo bardzo ciężki test) uzyskały dwa najlepsze czasy. 
Naszym dziewczętom należą się gratulacje i należy życzyć powodzenia ponieważ to może pierwszy krok do występów w reprezentacji piłki ręcznej.
« powrót

Dodaj nowy komentarz