Nowy Samorząd Uczniowski został wybrany!

2018-10-07 21:11:36, komentarzy: 0

25 września 2018 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Masłowie, odbyły się  wybory Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprowadził ks. Adrian Buczkowski, opiekun Samorządu, który zapoznał wszystkich zebranych z zasadami i porządkiem wyborów.  O zaszczytną funkcję przewodniczącego ubiegało się dwóch  kandydatów, którzy zostali wyłonieni wcześniej  przez Samorządy Klasowe.  Podczas krótkiej prezentacji, Kandydatki  zaprezentowały swoje plany wyborcze. Uczniowie uprawnieni do głosowania ( klasy III - VIII oraz gimnazjaliści) wyrazili swoją wolę, oddając głos na wybranego kandydata w powszechnych i demokratycznie przeprowadzonych wyborach. Nad tajnością i prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała Pani Renata Zapała, zastępca Dyrektora.  Po zakończonym głosowaniu, powołana komisja przeliczyła i ogłosiła wyniki wyborów.

Przewodniczącym Zarządu Samorządu Uczniowskiego wybrana została Maja Zacharska,

Zastępcą Przewodniczącej  - Aleksandra Januchta,

Skarbnikiem  - Paulina Kropisz.

Nowemu Zarządowi gratulujemy oraz życzymy aktywnego i godnego reprezentowania Uczniów.