Noc w szkole

2016-11-28 19:57:02, komentarzy: 0

W dniu 18 listopada klasa 3a Szkoły Podstawowej spędziła niepowtarzalną noc w szkole. Każdy z uczniów został wyposażony przez swoich rodziców w koc, śpiwór, poduszkę i inne potrzebne rzeczy niezbędne do spędzenia tej niesamowitej nocy. Po ulokowaniu się w sali wszyscy wspólnie zjedli smaczną kolację. Następnie odbyła się noc filmowa. Najatrakcyjniejszym punktem nocowania okazało się nocne zwiedzanie szkoły z użycie wyłącznie samych latarek. Po tych atrakcjach dzieci ułożyły się do snu. Pobudka ku zdziwieniu wychowawcy odbyła się ok. g. 6:30 następnego dnia. Po każde z dzieci stęsknieni rodzice stawili się osobiście o g. 8:00 w sobotę. Klasa 3a składa serdeczne podziękowania pani Kamili Zając za pomoc w opiece nad nimi oraz przedstawicielkom trójki klasowej za wspaniałe śniadanie w sobotę.