Nasze uczennice – najlepsze w Gminnym Konkursie Czytelniczym!

2017-12-18 20:29:34, komentarzy: 0

„Znam Mikołajka” -  pod takim hasłem odbył się konkurs czytelniczy zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną i Bibliotekę Szkoły Podstawowej w Masłowie. Konkurs adresowany był dla uczniów klas czwartych z Gminy Masłów.

Finał konkursu odbył się 15 grudnia 2017 r.  w Gminnej  Bibliotece  Publicznej w Masłowie.  W wyniku szkolnych eliminacji wyłoniono po czterech reprezentantów każdej ze szkół podstawowych.  Szesnastu uczestników stanęło w szranki o tytuł najlepszego znawcy przygód niesfornego bohatera cyklu opowiadań R. Goscinnego i J. J. Sempe. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Chałacińska, Kinga Pietrzak, Weronika Kotas i Jakub Chodup.  Bezkonkurencyjne okazały się uczennice z klasy IV a. Pierwsze zaszczytne miejsce przypadło Julii Chałacińskiej, na trzeciej pozycji uplasowała się Kinga Pietrzak.  Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i „mikołajkowe” upominki.

Uroczyste wręczenie nagród laureatkom odbyło się 16.12.2017 r. w Szklanym Domu w Ciekotach.

Naszym zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy!