NASZE PRZEDSZKOLAKI – ZDROWE I BEZPIECZNE

2017-04-02 15:56:15, komentarzy: 0

Redakcja „Echa Dnia” już po raz kolejny organizuje akcję, mającą na celu zwrócenia uwagi na kształtowanie dobrych nawyków żywieniowych oraz zasad bezpieczeństwa .

Dzieci z Przedszkola w Masłowie Drugim również biorą udział w  akcji  „Nasze Przedszkolaki- zdrowe i bezpieczne”. We wtorek 28.03.2017r nasze placówkę odwiedzili dziennikarze  gazety. Przedszkolaki zaprezentowały wiersz „Uliczne sygnały” , który uczy jak bezpiecznie przejść przez jezdnie.

Film i zdjecia z wizyty „Echa Dnia ” zostaną opublikowane  12 kwietnia 2017 r na portalu www.echodnia.eu oraz w specjalnym dodatku do gazety . Publikacji   będzie towarzyszył konkurs na najsympatyczniejszą grupę przedszkolną.  Już dziś zapraszamy do śledzenia strony internetowej gazety „Echo Dnia” i oddawania głosów na Przedszkolaków z Masłowa Drugiego.