Nagrody Wójta dla naszych nauczycieli

2019-10-06 20:26:25, komentarzy: 0

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w dniu 4 października 2019 r., w Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” w Ciekotach odbyło się uroczyste spotkanie nauczycieli i pracowników oświaty z gminy Masłów. Wójt Tomasz Lato złożył życzenia pedagogom i pracownikom obsługi szkół. Podczas imprezy, dyrektorzy, pedagodzy i nauczyciele, którzy swoją pracą dydaktyczną i wychowawczą, wyróżnili się w szczególny sposób, odebrali Nagrody Wójta.  Otrzymały je także następujące osoby z naszej szkoły: Marcin Gawron - dyrektor szkoły, Renata Zapała- zastępca dyrektora, Elżbieta Kmieć – nauczyciel, Ilona Kmiecik – nauczyciel. Miłym akcentem spotkania był występ pianisty Michała Kopcia, instruktora muzycznego "Szklanego Domu" oraz spontanicznie Wiesławy Zielińskiej, emerytowanego pedagoga ze szkoły w Masłowie Pierwszym.