Nagrody Wójta dla naszych nauczycieli

2018-10-29 20:42:44, komentarzy: 0

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w dniu 13 października 2018r., w Centrum Edukacji i Kultury „Szklany Dom” w Ciekotach odbyło się uroczyste spotkanie nauczycieli i pracowników oświaty z gminy Masłów. Wójt Tomasz Lato składając życzenia pedagogom i pracownikom obsługi szkół zwracał uwagę nie tylko na ich zaangażowanie przekładające się zarówno na wyniki w nauce jak i współpracę z rodzicami. Podczas imprezy, dyrektorzy, pedagodzy i nauczyciele, którzy swoją pracą dydaktyczną i wychowawczą, wyróżnili się w szczególny sposób, odebrali Nagrody Wójta.  Otrzymały je także następujące osoby z naszej szkoły: Marcin Gawron - dyrektor szkoły, Joanna Nogaj - pedagog szkolny, Anna Kalwat-Kulińska – nauczyciel, Paweł Doleziński –nauczyciel, Mariusz Wiktorowski – nauczyciel. Miłym akcentem spotkania był występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej, którą po raz pierwszy publicznie poprowadził Arkadiusz Kasperek, kapelmistrz. Na finał zaprezentowały się młode talenty m.in. przepięknie zaśpiewała nasza  uczennica, Michalina Cedro z klasy 1a.

Relacja z Dnia Edukacji Narodowej