Młodzież naszej szkoły na VII Wiosennym Pikniku Profilaktycznym w Ciekotach

2019-03-21 21:41:46, komentarzy: 0

Dn. 21. 03. 2019  uczniowie klasy VII i III B Gimnazjum powitali wiosnę uczestnicząc w wydarzeniu zorganizowanym przez Centrum Szklany Dom oraz Gminną Komisję Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Masłowie.

Podczas licznych konkursów zręcznościowych oraz wiedzy na temat funkcjonowania i zadań policji czy pracy w rolnictwie, młodzież wykazała się umiejętnościami, które nie tylko potwierdziły znajomość sprawdzanej wiedzy, ale również wysoką formą fizyczną.

Na zakończenie zaprezentowali własnoręcznie przygotowaną marzannę, którą oficjalnie spalili w ognisku, mając nadzieję na szybkie nadejście upragnionej wiosny.

Galeria z uroczystości dostępna na stronie Gminy Masłów: https://www.maslow.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&subsub=0&menu=1&artykul=2042&akcja=artykul