Mini Piłka Ręczna . Turniej o Puchar Dyrektora Z. S. w Łącznej

2018-04-22 20:05:03, komentarzy: 0

Dnia 13 marca odbył się turniej Mini Piłki Ręcznej w Szkole Podstawowej w Łącznej dla 4 klas szkoły podstawowej . Nasza szkoła reprezentowana przez naszych małych piłkarzy ręcznych z klas czwartych zajęła I miejsce pokonując pozostałe drużyny z województwa . Reprezentanci IV klas Szkoły Podstawowej w Masłowie byli: Karol Szymonek, Kinga Pietrzak 4a, Kacper Kalina, Jakub Chodup, Amelia Majewska, Fabian Jaros, Robert Gołębiowski 4b oraz Julia Brożyna i Bartosz Kundera (bramka)i Natalia Bandrowska 4c. Emocje sięgały zenitu. Pojedynki były bardzo wyrównane. Jednak czwartoklasiści z Masłowa pokazali charakter i o każdą bramkę walczyli do końca czego efektem było zajęcie I-go miejsca. Opiekunem i trenerem drużyny był Mariusz Wiktorowski .