Międzynarodowy program Etwinning w naszej szkole

2018-03-12 18:26:10, komentarzy: 0

Już po raz drugi mamy okazję przystąpić do międzynarodowego projektu. Tym razem tematem naszej pracy będzie Cities and Towns. Członkowie projektu to nauczyciele oraz dzieci pochodzący z wielu krajów europejskich m.in. Słowacji, Czech, Portugalii, Turcji czy Bułgarii.

Celem projektu będzie przede wszystkim motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez stworzenie realnej komunikacji między dziećmi, wzrost międzykulturowej świadomości, doskonalenie zdolności językowych w posługiwaniu się językiem obcym, doskonalenie treści komputerowych/informatycznych podczas tworzenia i prowadzenia bloga, doskonalenie wiedzy geograficznej czy też poznanie nowych miast i miasteczek europejskich.

Jak na razie uczestnikami są uczniowie klasy szóstej, jednak chętnie zapraszamy uczniów innych klas do pomocy. Zapewniamy wspaniałą zabawę połączoną z nauką języka!