Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr.

2018-01-16 21:27:10, komentarzy: 0

W listopadzie odbył się Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr.Organizatorami Konkursu były Wydział Matematyki i Informatyki UniwersytetuMikołaja Kopernika w Toruniu firma Learnetic z Gdańska  oraz Oddział Kujawsko- Pomorski Polskiego Towarzystwa Informatycznego (OKP-PTI). Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia lgorytmicznegoi komputacyjnego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród wszystkich uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych. Nasi uczniowie wykonywali zadania z kategorii Beniamin dla klas IV-VI. Najwyższy wynik uzyskał Konrad Niebudek - uczeń klasy 5a. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.