Masłowski „Turniej gier i zabaw 2020”

2020-02-26 21:51:15, komentarzy: 0

Za nami kolejny turniej gier i zabaw dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych (klasy I-III). Jak co roku odbył się na hali sportowej w Masłowie Pierwszym. Do zawodów w tym roku zgłosiły się drużyny z Woli kopcowej, Mąchocic Scholasterii, Mąchocic Kapitulnych i Masłowa. Rywalizacja toczyła się konkurencjach bieżnych (zwinnościowo – koordynacyjnych), skocznych i rzutnych. Wszyscy uczestnicy turnieju w sportowej atmosferze spędzili czas na współzawodnictwo z kolegami i koleżankami z innych szkół. Wyniki i rezultaty odgrywały rolę drugoplanową. Najważniejsza była zabawa i chęć zaprezentowania się z jak najlepszej strony. Najwięcej punktów i puchar przechodni zdobyła szkoła podstawowa z Masłowa.  Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację :

1. SP Masłów                                     64pkt
2. SP Mąchocice Kapitulne                   49,5pkt

3. SP Wola Kopcowa                           42pkt
4. SP Mąchocice Scholasteria               39pkt

Sędzią głównym zawodów był Krzysztof Mądzik, a sędziami pomocniczymi nauczyciele wychowania fizycznego : Dorota Malarczyk , Józef Kłos, Piotr Gębka, Mariusz Wiktorowski.

Podziękowania należą się wszystkim opiekunom zawodników, którzy przygotowywali swoich podopiecznych do turnieju i pilnowali nad sprawnym przebiegiem zawodów.