Pogoda Masłów z serwisu

GMINA MASŁÓW

Liga Świętokrzyska. Piłka Ręczna.

2018-04-22 20:11:26, komentarzy: 0

Dnia 11 kwietnia 2018 roku  Piłkarze Ręczni MSS Masłów podjęli we własnej hali zawodników SPR II Wisła Sandomierz . Był to ostatni mecz w lidze , w kategorii młodzika . Musieli się zrewanżować za 8- bramkową porażkę z dnia 16 marca .
Rzecz wydawać by się mogło niemożliwa do zrealizowania. Mecz zaczął się od szybkiego prowadzenia Masłowa. Po pierwszych 5- ciu minutach gry prowadzili już 6:1. Pierwsza połowa zakończyła się naszym zwycięstwem 11:7. Druga połowa rozpoczęła się nieciekawie , po 2 minutowych karach dla masłowskich zawodników musieli bronić się we czterech. Jednak nasi szczypiorniści w osobach Patryka Niewadziła, Mateusza Stróżyka , Piotra Januchty, Miłosza Szczukiewicza oraz w bramce rewelacyjnego Jana Kasperka nie dawali większych szans na zdobycie przewagi piłkarzom ręcznym z Sandomierza . Pierwsze 5 minut drugiej połowy sytuacja stawała się dramatyczna ponieważ Sandomierz doprowadził do wyniku 13:12 na korzyść Masłowa. Jednak po delikatnej mobilizacji ze strony trenera Mariusza Wiktorowskiego i zmianach taktycznych ostatnie 15 minut gry zaczęło się koncertową grą zawodników MSS Masłów, którzy zdobyli w tym czasie 13 bramek , natomiast przeciwnik tylko jedną by ostatecznie ustalić wynik na 26:13 . A dokonali tego: Patryk Niewadził , Piotr Januchta , Jan Kasperek , Stanisław Dróżdż , Marcin Lipowski , Mateusz Stróżyk , Miłosz Szczukiewicz , Kamil Samiczak , Sebastian Brzoza, Karol Kmieć , Gabriel Grzegolec , Maciej Życzkowski. Trenerem był Mariusz Wiktorowski.