Laureat XVI Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki

2019-03-25 23:12:02, komentarzy: 1

W ostatnim czasie nastąpiły rozstrzygnięcia konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Kielcach i Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Z radością informujemy, że Bartłomiej Zieliński uczeń klasy 3a Gimnazjum w Masłowie został laureatem XVI Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki.

Tegoroczny konkurs wyłonił 16  Laureatów. W grupie 4 uczniów z najwyższą liczbą punktów  znalazł się reprezentant naszej szkoły.  Sukces ten był okupiony wytężoną pracą ucznia i tysiącami rozwiązanych zadań o różnym stopniu trudności.

Oprócz niewątpliwej satysfakcji, bycie Laureatem daje Bartkowi przywilej przyjęcia do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej bez względu na kryteria oraz zwolnienie z egzaminu gimnazjalnego z matematyki.

Życzymy Bartkowi kolejnych sukcesów oraz powodzenia w zgłębianiu dalszych matematycznych tajemnic

Gratulacje oraz podziękowania należą się również nauczycielowi matematyki - Pani Ilonie Niebudek, która sprawowała merytoryczną opiekę nad przygotowaniami do wszystkich matematycznych zmagań naszego mistrza.

• Cezary Z. 22:06, 26 marca 2019

GRATULACJE DLA BARTKA I P.MGR ILONIE NIEBUDEK. TO DUŻY SUKCES!!!