Laureat w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego English Ace

2018-05-15 19:48:47, komentarzy: 0

07. 03. 2018 w całym kraju odbył się Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego English Ace.  Konkurs jest organizowany w ramach projektu Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia dla szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste.

W konkursie wzięło 21 uczniów Szkoły Podstawowej z klas 4 i 5. Uczniowie przygotowywali się do konkursu przez kilka tygodni, wykazali się wiedzą, zapoznali się z obszernym materiałem i uzyskali świetne wyniki.

I miejsce i dyplom laureata zdobył Konrad Skłodowski- klasa V a

II miejsce i dyplom uznania zdobył Tomasz Barański – klasa V a

III miejsce i dyplom uczestnika zdobył Konrad Niebudek - klasa V a

Bardzo dobre wyniki osiągnęli uczniowie klas czwartych: Krystian Niebudek Oliwia Tutak, Karol Szymonek, Julia Chałacińska i Weronika Radek.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy wspaniałych osiągnięć w przyszłości.