Laur Michała Anioła 2018 dla Dyrektora

2018-10-29 20:24:29, komentarzy: 0

Laurami już po raz czwarty w historii uhonorowano liderów, dyrektorów, nauczycieli i władze samorządów, którzy w poprzednim roku aktywnie wspierali nauczycieli w doskonaleniu zawodowym oraz tworzyli warunki do rozwoju placówek oświatowych. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Masłowie, Marcin Gawron  znalazł się w ścisłym gronie nagrodzonych prestiżowym wyróżnieniem w kategorii szkoły podstawowe za aktywny udział nauczycieli w kursach i szkoleniach organizowanych przez Świętokrzyski Ośrodek oskonalenia Nauczycieli w Kielcach. 3 października 2018 roku odbyła się uroczysta gala wręczenia Laurów Michała Anioła. Uroczystość ta  zwieńczyła pierwszy dzień Kongresu Edukacji Przyszłości, który odbył się  w Targach Kielce.