Kwietniowe wspomnienia Słoneczek

2019-06-03 08:30:34, komentarzy: 0

Kwiecień, był bardzo pracowitym miesiącem dla dzieci z  grupy Słoneczka. Przedszkolaki najpierw odświeżyły kącik przyrodniczy, samodzielnie  sadząc/siejąc  warzywa i zboże. Dzieci dbały o roślinki i w niedługim czasie zazieleniło się w naszej sali. Następnie,  Słoneczka wykonały różnymi technikami, przepiękne prace plastyczne  do trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu „Portret Pani Wiosny” oraz ogólnopolskiego konkursu „Wielkanocne Pisanki”. Wysiłek dzieci został nagrodzony dyplomami a Iga, która zajęła II miejsce, za swoją pisankę  otrzymała dodatkowo nagrodę w postaci książeczki. 17 kwietnia odbyły się Warsztaty Wielkanocne, podczas których dzieci ze swoimi rodzinami wykonywały styropianowe pisanki.