Konkurs Bezpieczeństwo na Piątkę

2019-11-12 21:11:54, komentarzy: 0

W dniu 29 października 2019 roku przedstawiciele uczniów z klas 5 - wyłonionych w eliminacjach szkolnych -wzięli udział w Powiatowym Konkursie ,, Bezpieczeństwo na piątkę”. Na początku policjanci zaprezentowali sposoby udzielania pierwszej pomocy. Następnie odbyły się 3 konkurencje konkursowe: test, przedstawienie swojej pracy plastycznej oraz tor przeszkód. Ponad 40 ekip z różnych szkół z terenu powiatu i Kielc zostali podzieleni na 4 grupy. Uczniowie klas 5: Natalia Brożyna, Antonina Muczko oraz Oskar Skrzeczowski test wiedzy z bezpieczeństwa, napisali najlepiej w swojej grupie. Pomimo tego nie przeszli do następnego etapu konkursu. Organizatorzy konkursu stwierdzili, że z każdym rokiem jest coraz większe zainteresowanie uczniów bezpieczeństwem oraz udziałem w Konkursie ,,Bezpieczeństwo na piątkę”.