Wyszukiwarka

BIBLIOTEKA

Pogoda Masłów z serwisu

GMINA MASŁÓW

K O M U N I K A T Nr 9 / 2015 – 16

2016-06-15 22:47:51, komentarzy: 0

W piątek 10.06.2016 odbyły się zawody o mistrzostwo szkoły w trójboju lekkoatletycznym , uczestnikami zawodów byli uczniowie klas III – IV szkoły podstawowej rocznik 2005 i 2006.

Uczestnicy zawodów zmierzyli się w biegu na60 m, rzucie piłką palantową oraz skoku w dal.

Uzyskane wyniki przeliczone zostały na punkty wg tabel wielobojowych, suma punktów z wszystkich konkurencji decydowała o miejscu w klasyfikacji końcowej.

 

Wyniki trójboju dziewcząt                     (60m + skok + p. pal.)

 

1. Agata Bandrowska              109 pkt.   (53+17+39)

2. Daria Kołomańska               105 pkt.   (51+26+28)

3. Maria Nowak                      102 pkt.   (61+26+15)

4. Wiktoria Krzemińska             98 pkt.   (55+15+28)

5. Julia Brożyna                         92 pkt.   (45+17+30)

6. Gabrysia Maciejec                75 pkt.   (31+10+34)

7. Julia Kasperek                       70 pkt.   (42+22+6)

8. Aleksandra Ksel                    65 pkt.   (43+10+12)

9. Kamila Kmieć                       51 pkt.   (42+5+4)

 

Najlepsze wyniki w konkurencjach

 

60 m: Maria Nowak  -  9,71 s / 61 pkt.

Skok w dal :  Daria Kołomańska  - 3,17 m/ 26 pkt.

Rzut piłką palantową : Agata Bandrowska  - 27 m/ 39 pkt.

 

Wyniki trójboju chłopców                     (60m + skok + p. pal.)

 

1. Karol Doleziński                  104 pkt.   (42+28+34)

2. Hubert Furmanek                  94 pkt.   (26+15+53)

3. Wojtek Jarosz                       88 pkt.   (41+27+20)

4. Kacper Kułak                       75 pkt.   (32+9+34)

5. Bartosz Kundera                   67 pkt.   (14+10+43)

6. Jan Borowiec                        66 pkt.   (42+12+12)

7. Szymon Zieliński                    56 pkt.   (27+10+19)

8. Filip Zagniński                       50 pkt.   (29+1+20)

9. Konrad Niebudek                48 pkt.   (22+7+19)

10. Mikołaj Kozubek                31 pkt.   (10+5+16)

11. Kacper Stachura                 23 pkt.   (8+2+13)

12. Hubert Pająk                       19 pkt.   (11+2+6)

13. Dawid Osełka                     14 pkt.   (9+4+1)

      Filip Obara                          14 pkt.   (5+2+7)

 

Najlepsze wyniki w konkurencjach

 

60 m: Karol Doleziński i Jan Borowiec  -  9,50 s / 42 pkt.

Skok w dal :  Karol Doleziński  - 3.70 m/ 28 pkt.

Rzut piłką palantową : Hubert Furmanek  - 39 m/ 53 pkt.

 

Organizatorami zawodów byli nauczyciele WF – p. Krzysztof Mądzik i p. Józef Kłos

Pierwsze trójki dziewcząt i chłopców otrzymały pamiątkowe medale, wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali dyplomy i drobne upominki.

 

Masłów 12.06.2016

« powrót

Dodaj nowy komentarz