Pogoda Masłów z serwisu

GMINA MASŁÓW

K O M U N I K A T Nr 3 / 2016 – 17

2016-11-07 20:33:40, komentarzy: 0

Wyniki turnieju piłki siatkowej dziewcząt o nagrodę Zarządu Oddziału Gminnego Szkolnego Związku Sportowego w Masłowie.

Data: 04.11.2016

Miejsce: hala sportowa Zespołu Szkół w Masłowie

Uczestnicy: reprezentacje gimnazjów – Chęciny, Rudki, Górno, Masłów

Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów, sety do 25 pkt., tie break do 15 pkt. .

Wyniki rozegranych spotkań

Gimnazjum Rudki  -  Gimnazjum Górno                  2 : 0    (12; 16)

Gimnazjum Masłów  -  Gimnazjum Chęciny            2 : 1    (-25; 20; 21)

Gimnazjum Górno  -  Gimnazjum Chęciny               1 : 2    (-17; 16; -8)

Gimnazjum Rudki  -  Gimnazjum Masłów               1 : 2    (19; -20; -14)

Gimnazjum Masłów  -  Gimnazjum Górno               2 : 0    (15; 17)

Gimnazjum Chęciny  -  Gimnazjum Rudki               1 : 2    (15; -19; -0)

Tabela końcowa turnieju

1. Gimnazjum Masłów                       3 mecze           7 pkt.       sety 6 : 2

2. Gimnazjum Rudki                         3 mecze           6 pkt.       sety 5 : 3

3. Gimnazjum Chęciny                      3 mecze           4 pkt.       sety 4 : 5

4. Gimnazjum Górno                         3 mecze           1 pkt.       sety 1 : 6

Zwycięski zespół Gimnazjum Masłów otrzymał pamiątkową statuetkę OG SZS Masłów, wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki słodycze.