Wyszukiwarka

BIBLIOTEKA

Pogoda Masłów z serwisu

GMINA MASŁÓW

K O M U N I K A T NR 11 / 2017 – 18

2018-05-30 22:54:49, komentarzy: 0

Gdyby nie wycieczka …

 

Reprezentacja piłkarzy ręcznych Gimnazjum  Masłów zagrała w finale Mistrzostw Województwa SZS  zajmując piąte miejsce w turnieju rozegranym we wtorek – 29.05.2018. w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Udział w turnieju wzięło pięć reprezentacji szkolnych wyłonionych we wcześniejszych turniejach półfinałowych. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”, czas gry 2 x 12 min.

Zdecydowanymi faworytami turnieju były drużyny z Kielc i Sandomierza oparte na uczniach szkół mistrzostwa sportowego i one też zajęły dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji końcowej turnieju wygrywając wysoko z pozostałymi uczestnikami turnieju ( w bezpośrednim meczu wygrały Kielce 12 : 9).

Także pozostałe drużyny : Gimnazjum Stadnicka Wola i SMS Ostrowiec Świętokrzyski w większości oparte były na zawodnikach klubowych.

Na tym tle osłabiona w stosunku do półfinału  drużyna Gimnazjum Masłów (zabrakło podstawowego bramkarza i dwóch zawodników rozegrania) wypadła przyzwoicie, podejmując walkę w każdym meczu na miarę możliwości.

Patrząc realnie w pełnym składzie możliwa była walka o trzecie miejsce

i brązowe medale, szkoda ale głowy do góry Panowie wstydu nie było !!!

 

Kolejność końcowa turnieju

 

1. SP Nr 39 Kielce                               8 pkt.

2. Gimnazjum Nr  3 Sandomierz         6 pkt.

3. Gimnazjum Stadnicka Wola            4 pkt.

4. SMS Ostrowiec Świętokrzyski        2 pkt.

5. Gimnazjum Masłów                         0 pkt.

 

Wyniki meczy z udziałem Gimnazjum Masłów:

 

Gimnazjum Nr 3 Sandomierz – Gimnazjum Masłów            29 : 12

Gimnazjum Masłów – SP Nr 39 Kielce                                 12 : 27

Gimnazjum Stadnicka Wola – Gimnazjum Masłów              26 : 23

Gimnazjum Masłów – SMS Ostrowiec Świętokrzyski          20 : 23

 

W reprezentacji Gimnazjum Masłów zagrali: Maciej Januchta (b), Igor Biskupski (4), Eryk Dziwoń (19), Dawid Kobyłecki (12), Piotr Januchta (7), Marcin Lipowski, Patryk Niewadził (12), Łukasz Pawelec (4),

Kacper Sylwar (3), Sebastian Brzoza, Kamil Samiczak, Kamil Doleziński,

Piotr Wójcik (3), (b – bramkarz, w nawiasie liczba rzuconych bramek))

 

Drużynę przygotowywali do zawodów nauczyciele WF : Krzysztof Mądzik i Mariusz Wiktorowski

 

                                                       

« powrót

Dodaj nowy komentarz