Wyszukiwarka

BIBLIOTEKA

Pogoda Masłów z serwisu

GMINA MASŁÓW

K O M U N I K A T NR 1 / 2018 – 19

2018-10-10 19:26:21, komentarzy: 0

Tradycyjnie sportowy rok szkolny rozpoczął się Finałem Wojewódzkim Mistrzostw Szkolnego Związku Sportowego w sztafetowych biegach przełajowych . (09.10.18)

Areną zmagań kilkuset młodych sportowców ze wszystkich typów szkół były podobnie jak rok temu tereny przy Pustelni Złotego Lasu w Rytwianach (powiat Staszów). Przy dość ciepłej, słonecznej aurze rywalizacja była bardzo emocjonująca i losy każdego biegu ważyły się do ostatniej zmiany sztafet.

Naszą szkołę po raz pierwszy od lat reprezentowały cztery sztafety:  zarówno dziewczęta jak chłopcy wystartowali w obu grupach wiekowych (2003 – 2005 oraz 2006 i młodsi). Niestety ilość nie przeszła w jakość, nasze najlepsze tegoroczne osiągnięcie to XIII miejsca obu sztafet z młodszego rocznika, starsze sztafety solidarnie zajęły XV miejsca (starsze dziewczęta pokonały największą liczbę rywali –  4 sztafety). Wynik sportowy nie jest najlepszy ale ważne, że udało się zebrać grupę tych którzy, nie bali się biegać i chcieli zrobić coś dla szkoły. Dziękujemy tym, którzy się nie łamią i biegają !!!

 

W sztafecie dziewcząt młodszych (10 x 800m) pobiegły: Patrycja Ksel – 3,39 min., Magda Jarosz – 3,18 min., Natalia Bandrowska-3,12 min., Małgorzata Zegadło – 3,05 min., Aleksandra Stachura – 3,20 min., Roksana Stefańczyk – 3,32 min., Amelia Majewska – 3,01 min., Julia Tomaszewska – 3,08 min., Julia Chałacińska – 3,08 min., Zuzanna Sowa – 3,00 min.

Czas sztafety – 32,27 min.

 

Sztafeta chłopców młodszych (10x1000m) pobiegła w składzie: Konrad Niebudek – 3,10 min., Kacper Kułak – 3,20 min., Maciej Wypych – 3,54 min, Fabian Jaros – 3,51 min., Przemysław Kundera – 3,51 min., Karol Adamiec – 3,50 min., Bartosz Kundera – 4,43 min.(kontuzja), Krystian Niebudek – 3,58 min., Franciszek Grzegolec – 4,12 min., Piotr Drzewicz – 4,37 min.

Czas sztafety – 39,30 min.

 

W sztafecie dziewcząt starszych (10 x 800m) pobiegły: Natalia Haber – 3,04 min., Natalia Liwocha – 2,45 min., Magda Fijałkowska -2,48 min., Wiktoria Krzemińska – 2,56 min., Julia Łazarska – 2,43 min., Aleksandra Cak – 3,04 min., Julia Radek – 2,52 min., Izabela Kundera – 3,05 min., Wiktoria Różyc – 3,12 min., Maria Nowak – 2,53 min.

Czas sztafety: 29,23 min.

 

Sztafeta chłopców starszych (10x1000m) pobiegła w składzie: Patryk Niewadził – 2,55 min., Stanisław Dróżdż – 3,04 min., Piotr Januchta – 3,02 min, Miłosz Szczukiewicz– 3,02 min., Bartosz Ksel – 3,24 min., Karol Kmieć – 3,21 min., Gabriel Grzegolec – 3,55 min., Mikołaj Kot – 3,3,39 min., Jan Borowiec – 3.30 min., Kamil Samiczak– 3,35 min.

Czas sztafety: 33,28 min.

Opiekunami sztafet byli nauczyciele WF – Anna Kalwat – Kulińska, Józef Kłos i Krzysztof Mądzik.

 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz