Wyszukiwarka

BIBLIOTEKA

Pogoda Masłów z serwisu

GMINA MASŁÓW

K O M U N I K A T NR 1 / 2017 – 18

2017-10-17 19:48:13, komentarzy: 0

Tradycyjnie sportowy rok szkolny rozpoczął się Finałem Wojewódzkim Mistrzostw Szkolnego Związku Sportowego w sztafetowych biegach przełajowych . (12.10.17)

Areną zmagań kilkuset młodych sportowców ze wszystkich typów szkół były tereny przy Pustelni Złotego Lasu w Rytwianach (powiat Staszów). Przy dość ciepłej i momentami słonecznej aurze rywalizacja była bardzo emocjonująca

i losy każdego biegu ważyły się do ostatniej zmiany sztafet.

Zespół Szkół w Masłowie w tym roku reprezentowały tylko sztafety dziewcząt

i chłopców gimnazjum. Lepiej wypadli chłopcy zajmując IX – te miejsce na szesnaście startujących sztafet, dziewczęta ukończyły zawody na XII – tym miejscu / wystartowało piętnaście sztafet.  Dla sztafety chłopców to najlepszy wynik od 2010 r., obie sztafety pobiegły na miarę możliwości, w optymalnych składach mogło być lepiej o dwa, trzy miejsca

 

W sztafecie dziewcząt (10 x 800m) pobiegły: Klaudia Dybińska (2,48 min.), Weronika Chaba (2,52 min.), Julia Radek(2,57 min.), Wiktoria Januchta (2,53 min.), Aleksandra Cak (3,06min.), Magda Fijałkowska (2,55 min.), Gabriela Maciejec (3,05 min.),Dorota Samiczak (2,51 min.), Aleksandra Januchta (3,11 min.), Natalia Liwocha (2,58 min.)

 

Sztafeta chłopców (10x1000m) pobiegła w składzie: Dawid Kobyłecki (2,57 min.),Eryk Dziwoń (2,57 min.), Dawid Paryska (3,01 min.), Igor Biskupski 3,13 min.), Łukasz Pawelec (3,00 min.), Patryk Niewadził (3, 03 min.), Miłosz Tomaszewski (3,07 min.), Piotr Wójcik (3,04 min.), Piotr Januchta (3,21 min.), Marcin Lipowski (3,11 min.)

 

Opiekunami sztafet byli nauczyciele WF – Józef Kłos i Krzysztof Mądzik.

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Rocznik 2002 -2004

Dziewczeta 10 x 800m

1

GIM 2 STASZÓW

2

GIM RYTWIANY

3

GIM 1 JĘDRZEJÓW

4

GIM POŁANIEC

5

GIM ŁOPUSZNO

6

GIM CHYBICE

7

GIM KAZIMIERZA WIELKA

8

GIM ZŁOTNIKI

9

GIM 3 STARACHOWICE

10

GIM 1 WŁOSZCZOWA

11

GIM NAGŁOWICE

12

GIM MASŁÓW

13

ZSP BAĆKOWICE

14

ZPO SKALBMIERZ

15

GIM TUMLIN

CHŁOPCY 10X1000m

1

GIM POŁANIEC

2

GIM ŁOPUSZNO

3

GIM 2 STASZÓW

4

GIM WODZISŁAW

5

GIM 1 WŁOSZCZOWA

6

GIM KAZIMIERZA WIELKA

7

GIM ZŁOTNIKI

8

GIM RZEPIN

9

GIM MASŁÓW

10

GIM 1 JĘDRZEJÓW

11

GIM 1 KOŃSKIE

12

GIM TUMLIN

13

GIM RYTWIANY

14

PG SZEWNA

15

GIM STRAWCZYN

16

GIM SZERZAWY

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz