JESIENNY MINI RAJD PRZEDSZKOLAKÓW

2018-10-09 19:26:33, komentarzy: 0

Dnia 28.09.2018 przedszkolaki z grup „Pszczółki”, „Wesołe Nutki”, „Sówki” wraz z wychowawcami wybrały się na mini rajd w stronę Góry Domaniówki. Przed wyjściem dzieci przypomniały o zasadach bezpieczeństwa podczas przejścia przez jezdnię, chodzenia parami oraz nie wyprzedzania grupy. Wymarsz grup rozpoczął się wczesnym rankiem. Wszystkie dzieci ubrane na sportowo z plecakami maszerowały dzielnie.  W drodze śpiewały piosenki, recytowały wiersze o Jesieni, zbierały kolorowe liście, rozpoznawały rodzaje drzew. Atrakcją rajdu był wspólny piknik na słonecznej polanie. Piękna pogoda zachęcała do zabaw w berka w promieniach słońca. Dzieci zmęczone po dniu pełnym wrażeń ze smakiem zjadły obiad. Wszyscy uczestnicy zarówno mali jak   i dorośli, zgodnie stwierdzili, że wrześniowy rajd był słoneczny, radosny i udany!