JESIENNY MINI RAJD 5-6 LATKÓW

2017-11-09 21:33:34, komentarzy: 0

Dnia 19.10.2017 dzieci z zerówek  wraz z wychowawcami wybrały się na mini rajd w stronę Góry Domaniówki. Przed wyjściem dzieci przypomniały o zasadach bezpieczeństwa podczas przejścia przez jezdnię, chodzenia parami oraz nie wyprzedzania grupy. Wymarsz grup rozpoczął się wczesnym rankiem. Wszystkie dzieci ubrane na sportowo z plecakami maszerowały dzielnie.         W drodze śpiewały piosenki, recytowały wiersze o Jesieni, zbierały kolorowe liście, rozpoznawały rodzaje drzew. Atrakcją rajdu był wspólny piknik na pięknej słonecznej polanie. Dzieci weszły również do niewielkiego lasu w poszukiwaniu darów Jesieni. Ze względy na piękną pogodę mogły pobawić się w berka i pobiegać w promieniach słońca. Dzieci zmęczone po dniu pełnym wrażeń ze smakiem zjadły obiad. Wszyscy uczestnicy rajdu zarówno mali jak i dorośli, zgodnie stwierdzili, że rajd bardzo im się podobał i chętnie wezmą udział w podobnej wycieczce, ale może już na Wiosnę...