Jasełka z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

2019-01-21 08:35:22, komentarzy: 0

W przyszłym tygodniu swoje dni obchodzić będą babcie i dziadkowie. Uroczystości te w szczególny sposób świętują przedszkolaki. Z tej okazji we wtorek 15 stycznia br.
o godzinie 16, w naszej szkole dzieci z zerówek i grupy 5-latków wystawiły Jasełka. Tego dnia sala gimnastyczna pękała w szwach.

Na scenie przedszkolaki recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Po każdym występie maluchy nagradzane były gromkimi brawami. Udział w uroczystości dostarczył wielu wzruszeń babciom i dziadkom. Na ich twarzach gościły na przemian, to uśmiech, to łzy. Dzieci były bardzo zadowolone i szczęśliwe, że gościły ukochanych dziadków. Dopełnieniem były własnoręcznie wykonane prezenty  i płynące prosto z małych serduszek życzenia. Nie zabrakło też poczęstunku, o który zadbali rodzice. Spotkanie było wyjątkowe, pełne uśmiechu, radości i dumy. Na pewno zapadnie w pamięci na długo zarówno dziadkom, jak i najmłodszym.

Podziękowania  za udział w niecodziennym wieczorze złożyli zasiadający wśród publiczności goście specjalni: pani wicewójt Gminy: Monika Dolezińska – Włodarczyk oraz dyrektor Szkoły Podstawowej Marcin Gawron.