Jasełka dla Babci i Dziadka

2017-01-22 16:21:20, komentarzy: 0

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, to właśnie w styczniu są dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu... Tymi dniami są 21 i 22 stycznia, kiedy przypada święto Babci i Dziadka. W naszym przedszkolu zapraszanie babć i dziadków na uroczystości z okazji ich święta, jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka, to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla odwiedzających przedszkole seniorów. To dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.

W tym roku dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Masłowie Pierwszym zaprezentowały swoim gościom Jasełka. Wielki udział w sukcesie wspaniałego przedstawienia mieli rodzice, którzy przygotowali cudowne kostiumy, w których wystąpili młodzi aktorzy. Ich występ wywołał aplauz zgromadzonej i licznie przybyłej publiczności. Niejedna babcia i dziadek ukradkiem ocierali łezkę wzruszenia, wywołaną widokiem przebranych za aniołki i pastuszków wnucząt...

Po występach zaproszono gości na wspólny poczęstunek, który był okazją do rozmów, wspomnień, bliższego poznania się i zabawy.