Informacje dotyczące zasad korzystania ze stołówki szkolnej

2020-08-26 14:32:49, komentarzy: 0

Deklarację korzystania z posiłków (do pobrania poniżej) należy dostarczyć do wychowawcy klasy do nieprzekraczalnego terminu 5 września.

W miesiącu wrześniu opłaty za posiłki przyjmowane są do także 5.09, tylko i wyłącznie przelewem na podane w regulaminie konto bankowe.
Osoby, które nie dostarczą deklaracji lub nie wniosą opłaty do podanego terminu, nie będą mogły korzystać z posiłków w miesiącu wrześniu.
Rozpoczęcie żywienia w naszej placówce planowane jest wstępnie na 07.09.

Opłata za miesiąc wrzesień wynosi:
- śniadania  36 złotych (dotyczy oddziałów przedszkolnych i "zerówek"):
- obiady: 54 złote (dotyczy wszystkich uczniów).

Osoby, które będą dokonywać opłaty za miesiąc wrzesień i którym przysługują odpisy pieniężne z miesiąca marca 2020 r., proszone są o bezpośredni kontakt z Panią intendent pod numerem telefonu: 509-748-177 w celu wyliczenia ostatecznej stawki do zapłaty.

Zgodnie z regulaminem, opłaty za następne miesiące dokonywane są do dnia 25-go poprzedzającego miesiąca, czyli za październik do 25-go września itd.

do pobrania pliki w formacie .pdf: